(032) 235-65-25
(порожній)
 

Наші видання

Блог / Новини

Валюта:

Оплата Віза Мастеркард та Маестро

Оплата Віза Мастеркард та Маестро

-
Версія для друку Версія для друку

ВИБІР ДОБРА. Основи християнської етики: Методичні матеріали

Автор: Сабара О.
Рік видання: 2009
ISBN: 978-966-603-611-0
Обкладинка: м'яка
К-ть сторінок: 96
10.00 грн.
Кіль-ть:  

ПОПЕРЕДНЯ ЦІНА - 15 грн.

Схвалено Комісією з питань християнської етики та виховання Львівської обласної ради (Протокол № 10 від 03.06.2009 р.)

Схвалено Вченою радою Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (Протокол № 9 від 09.12.2009 р.)

Розглянуті в методичних матеріалах етичні категорії розкриваються на основі моральних текстів Святого Письма, конкретних життєвих прикладів і доступні для розуміння учнями. Відповідно до тем вміщено повчальні оповідання, ключові речення з Біблії, наведено завдання для роздумів і запам’ятовуваня, подано висновки, що випливають із теми. Навчальний матеріал, почерпнутий із Біблії, дає змогу укладати моральні правила для розуму й серця, оцінювати власні вчинки з позиції християнського розуміння добра і зла, прощати образи, шукати шлях до примирення. Курс орієнтує навчально-виховний процес на перевагу духовних цінностей, стимулює прагнення до морально-духовного вдосконалення.

Для вчителів християнської етики, класних керівників і вихователів, що організовують виховну роботу з учнями. Матеріали дібрані так, що їх можна використовувати при викладанні відповідних тем християнської етики, а також як цілісний курс для учнів 4 класу загальноосвітньої школи.