(032) 235-65-25
(порожній)
 

Наші видання

Блог / Новини

Валюта:

Оплата Віза Мастеркард та Маестро

Оплата Віза Мастеркард та Маестро

-
Версія для друку Версія для друку

В’язень Христа ради

165.00 грн.
Кіль-ть:  

У романі “В’язень Христа ради. Поема про Патріярха Йосифа Сліпого” автор ставить собі за мету осмислити інструментарієм художньо-есеїстичного жанру постать одного з найбільш духовних ієрархів Української Греко-Католицької Церкви XX ст. Патріарха Йосифа Сліпого в аспектах духовно-психологічному, інтелектуальному, національному, побутовому на тлі його діянь як педагога, ректора Богословської академії, вченого-теолога, філософа, а головно — як коад’ютора Митрополита Андрея Шептицького. Діяльність обидвох національних титанів простежується на детальному соціально- й суспільно-політичному фоні періоду Другої світової війни у Львові.

Автор виявляє основні джерела й витоки формування могутньої сили Духу, що сприяла Патріархові Йосифові Сліпому витерпіти найстрашніші випробування у московських концентратах, — не зламатися, а вийти переможцем над большевицькими катами й зберегти в цілості Українську Греко-Католицьку Церкву від знищення безбожним, імперським, шовіністичним комунобольшевизмом.

Виклад, джерелом якого слугують архівні матеріали, максимально об’єктивний, якнайближчий до історичної правди, без зайвих окрас, сентименту й обтяжуючої тексту риторики.

Книга розрахована для широкого кола читачів.